fbpx
052-3502868 dahanofir5@gmail.com

מחויבים לחלומות שלכם

לעמידה בתקציב שבנינו מראש

לקשר אתכם עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה 

לעמידה בדרישות הפונקציונליות והעיצוביות עד הפרט הקטן

לעבודה מדויקת, קפדנית ומקצועית

לליווי אמיתי לאורך כל הדרך

 

פגישת ייעוץ עיצוב פנים

אני פוגש זוגות לפגישות בשש עיניים, אני קורא לזה פגישת "בעיטה בתחת", זה יכול להיות כואב, אבל זה מזיז אתכם קדימה.
לפעמים כל מה שצריך זה משהו מקצועי שהסתכל מבחוץ על הבית/העסק שלך. כדי להבין מאיפה מתחילים, ולאן רוצים להגיע.

כל פרויקט שלי מתחיל בפגישת ייעוץ.

אני מגיע לפגישה אצלכם בת שעתיים עד שלוש שעות, כדי לעזור לכם בקבלת ההחלטות מקצועיות וחכמות לגבי כל התלבטות או שאלות בנושא עיצוב פנים וסטיילינג שיש לכם, לדייק את העדיפויות שלכם מבחינה עיצובית ומבחינת תכנונית, ומבחינה תקציבית. אף אחד לא רוצה להתחיל תהליך ולגלות באמצע שנגמר לו התקציב. לכן נערוך הערכת תקציב הנדרש לכל המשאלות העיצוביות שלכם.

למי מתאים השירות?

אם אתם רוצים לעצב את הבית, אבל לא בטוחים ששיפוץ ישיג את המטרות שלכם?

 אתם תשמחו להיעזר במעצב פנים, אבל אין לכם תקציב לליווי מלא של התהליך?

 אם אתם מעוניינים לעשות שיפוץ אבל אתם לא יודעים מאיפה להתחיל ומה לבדוק?

אם אתם עומדים לקנות בית שדורש שיפוץ אבל לא בטוחים שזה הבית שמתאים לכם?

 אם נמאס לכם שהבית נראה כמו מחסן ומבורדק ובא לכם בית נעים ופונקציונלי?

אולי אתם ממש רוצים לשפץ את הבית אבל גם חוששים מכמה זה אמור לעלות?

מה כוללת פגישת ייעוץ:

מעבר על כל החללים ומיצוי הפוטנציאל שלהם / בחירת סגנון עיצובי / תכנון בסקיצה ידנית להעמדת ריהוט וגדלים מתאימים /
בחירת פלטת צבעונית לבית / רשימה מדויקת לעל מה שנחוץ למהפך / בניית הערכת תקציב לשיפוץ והום סטיילינג / הפניה לספקים אמינים ומומלצים.

בסיומה של הפגישה לאחר ששאלתי מיליון שאלות ולמדנו את מכלול הדברים, אתם תוכלו לקבל החלטות מדויקות שמתאימות ביותר עבורכם. ולמצות את הפוטנציאל התכנוני והעיצובי של הבית/העסק. נבנה יחד תקציב, נערוך רשימה מסודרת שתעזור לכם להבין לאן בדיוק אתם נכנסים ואיך להתחיל ולסיים את  הפרויקט בלי לחרוג מהתקציב שהוגדר.

עלות פגישת ייעוץ – עיצוב פנים והום סטיילינג של 3 שעות 800 ש"ח + מע"מ / כאשר הפגישה מתבצעת באיזור המרכז.

למה כדי לתאם איתי פגישת ייעוץ?

חיסכון בדאגות

במקום להתבלבל, להיות בחוסר וודאות, להתברבר ולחטוף כאב ראש וייאוש מתהליך שאמור להיות מהנה ומצמיח. אני פה כדי להוביל אתכם ולהפוך כל אתגר לאפשרי .תוכלו לקבל ממני תשובות והמלצות לספקים וחנויות אמינות .

חיסכון בזמן

תחסכו בזמן בחיפוש פתרונות תכנון ועיצוב, מציאת רעיונות מחוץ לקופסא, חיסכון זמן של חיפוש עשרות ספקים. וסיבובים אין סופיים בחנויות רהיטים שמשכנעות אתכם שאצלם הכי טוב 

 

איזה דרכים ניתן להמשיך לאחר פגשת ייעוץ?

חיסכון בכסף

כי לאחר פגישת ייעוץ שלי לא תעשו טעויות מיותרות, כמו לקנות דברים ולגלות שהם לא מתאימים לחלל או לגלות רק אחרי השיפוץ שהבית לא מתוכנן טוב. או לקנות דברים שלא מתחברים לסגנון עיצובי אחיד.

ליווי לעיצוב פנים והום סטיילינג

כמעצב בעל ניסיון רב, אני נתקלת בהמון לקוחות שהמכשול העיקרי שעומד בפניהם הוא הפחד משיפוץ. רובם חקרו קצת על שיפוצים וחולמים לשנות את מראה הבית, אבל…הם משוכנעים ששיפוץ הוא תהליך מסובך ומורכב מאוד. אם גם אתם לא יודעים מאיפה להתחיל, ואיך להפוך את שיפוץ הבית וההלבשה שלו לדבר כייפי ופשוט. איך לעשות זאת בלי חריגות מהתקציב, ולקבל הפניות לספקים מומלצים, בהתאמה מדויקת לצרכים שלכם. אני מזמין אתכם לדבר איתי. מה בחבילת עיצוב פנים כולל ליווי מא’ ועד ת’? העמדת החלל עד שלב צילומים למגזין. בליווי עיצוב פנים והום סטיילינג כולל  אני מלווה אתכם יד ביד עד הפרט הקטן ביותר בבית. העלות: משתנה בהתאם לאופי והכייף כל פרויקט.

ליווי הום סטיילינג

לא כל שינוי מחייב מהפכה גדולה, הרס בנייה ותקציב של מאות אלפי שקלים. הום סטיילינג הינו ליווי מלא ומקיף המתאים לדיירי דירות שכורות שרוצים להרגיש "בבית", לבעלי דירות קבלן או בתים פרטיים המעוניינים להתאים את הבית לאופי ולסגנון החיים שלהם ללא השקעה גדולה בשיפוץ עיצוב פנים, שנועד לשנות את מבנה הבית ללא שבירת קירות ושיפוץ מסיבי. לאחר פגישת ייעוץ במהלכה נעשה אפיון הטעם האישי והצרכים של הלקוח, באמצעות שאלות מכוונות, סיור בבית, מדידות, בחינה של סגנון עיצובי לבית וגם הרבה ניסיון אישי. הצור תכוניות העמדת ריהוט בחלל בצורה הנכונה ביותר ובחירת גופי תאורה, טקסטיל, אומנות ואקססוריז אשר ילבישו את הבית בקוו עיצובי אחיד.

 

ליווי לימי קניות

לאחר פגישת הייעוץ שלנו בחנו את החללים הדורשים עיצוב מחדש, לקחתי מידות וצילמתי תמונות של החללים הנדרשים לשינוי. הכנו יחד רשימה של כל הפריטים אותם אנחנו מעוניינים לרכוש אבל באמת שאין לכם מושג מאיפה להתחיל: איזה בדים מומלץ לספה, שילובי הצבעים, סוגי גופי התאורה, גודל השולחן הרצוי ובכלל היכן מוצאים את כל הרהיטים והאקססוריז המקסימים האלה שרואים רק בצילומים? מדובר ביום מרוכז של עד 6 שעות שבו נצמד לרשימת הקניות ולקוו העיצובי שבחרנו יחד. לפעמים נופתע לגלות פריטים שלא חשבנו עליהם אבל הכל בסדר, אני אהיה שם לציידכם לכוון, לבחור, לבחון, לאשר, לדייק, להעשיר, להתאהב ולהשיג עבורכם את המחיר הטוב ביותר.

אין לכם מושג מאיפה מתחילים ואיך בוחרים מעצב?

רוצים לישון בשקט?

אנחנו נדאג לזה!

אתם חולמים על בית מעוצב כמו במגזינים?
אתם רוצים לעשות שינוי, אבל לא יודעים מה ואיך וכמה זה עולה?
אתם חוששים להתחיל שיפוץ ולהסתבך כי חסר לכם מידע?
אתם זקוקים לפגישת ייעוץ לעיצוב הבית?

יש לכם איזו שאלה ואתם רוצים תשובה?

נשמח להשיב על כל שאלה בהקדם האפשרי.

מלא פרטים