ofirdahan interior design - אופיר דהאן עיצוב פנים

פגישת ייעוץ עיצוב פנים היא הזדמנות נהדרת לקבל הכוונה מקצועית מאיש מקצוע מנוסה. מעצבת פנים טובה יכולה לעזור לכם להבין את הצרכים והרצונות שלכם, ולתכנן חלל מעוצב ופונקציונלי.

לקביעת פגישה או ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו לטלפון: 052-350-2868

הזמנתם לפגישת ייעוץ עיצוב פנים היא הצעד הראשון להפיכת הבית שלכם למרחב שאתם חולמים עליו. בין אם אתם מעוניינים בשיפוץ מלא או רק בסטיילינג מחודש, ייעוץ עיצובי מקצועי יכול להביא להתאמה מושלמת בין רצונותיכם למציאות הפיזית של המרחב. פגישות ייעוץ עיצוב פנים מאפשרות לכם לתכנן את הבית בצורה שתשקף את הסטייל האישי שלכם תוך שימת דגש על פונקציונליות ואסתטיקה.

פנו להתייעצות
רוצים לשאול שאלה?

קבלו ייעוץ עיצובי מהמעצב אופיר דהאן

מתכננים שיפוץ או רוצים להעניק לבית שלכם מראה חדש דרך הום סטיילינג? פגישת ייעוץ עם מעצבת פנים מקצועית יכולה להיות המפתח להגשמת החלומות שלכם לגבי המרחב האישי בו אתם חיים. היא תאפשר לכם לחשוף את הצרכים והרצונות שלכם, ולתרגם אותם לתוכנית עיצובית מקיפה שתשלב בין פונקציונליות לאסתטיקה, תוך התחשבות בסגנון האישי והתקציב שלכם. בין אם אתם בתהליך של שיפוץ מקיף או שפשוט מחפשים דרכים לשדרג את המראה הקיים של הבית, הכנה נכונה לפגישת ייעוץ והבנה של התהליך יכולים להבטיח שהתוצאה הסופית תעמוד בציפיות שלכם ואף תעלה עליהן.

כיצד להתכונן לפגישת ייעוץ עיצוב פנים

ההכנה לפגישת ייעוץ עיצוב פנים מתחילה באיסוף רעיונות והשראות שיכולים לעזור לכם להגדיר את הסגנון האישי שלכם. זה יכול להיות דרך גליונות רעיונות ב-Pinterest, כתבות במגזינים או אפילו תמונות של חללים שאתם אוהבים. הכינו רשימה של צרכים ורצונות לכל חלל בבית, כולל פונקציות שחשוב לכם שהחלל ישרת. מידע זה יהיה בסיסי לשיחה עם המעצבת ויעזור לה להבין את הצרכים והציפיות שלכם מהתהליך.

לקראת פגישת הייעוץ, חשוב לקבוע מטרות ברורות ולהיות פתוחים להצעות ולרעיונות של המעצבת. דונו בתקציב הזמין ובלוחות זמנים מציאותיים, כדי להבטיח שהתוכנית העיצובית תתאים לכם גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת זמן. הבהרת התקציב והציפיות מראש יכולה למנוע אי הבנות ולהבטיח שהתהליך יתקדם בחלקות וביעילות, מה שיאפשר לכם להגיע לתוצאה המבוקשת בהתאם למה שתכננתם.

המדריך המלא לשיפוץ ועיצוב הבית שלכם

תהליך שיפוץ הבית ועיצוב הפנים מצריך תכנון מדוקדק והבנה עמוקה של הצרכים והרצונות שלכם. כאשר אתם מתכננים לעצב את הבית, חשוב להתחיל בקביעת פגישת ייעוץ לעיצוב פנים עם מעצבת פנים מקצועית, שתוכל להנחות אתכם דרך התהליך ולהבטיח שהתוצאה הסופית תשקף את החזון שלכם. זהו הזמן לחשוב על צבעים, חומרים, ריהוט ואביזרים שיחד יוצרים את האווירה והסגנון הרצויים בחללי הבית.

מעצב פנים אופיר דהאן
פנו להתייעצות
רוצים להתייעץ? או לשאול שאלה בנושא: התאמת צבעים, ניצול חלל, ריהוט או כל משהו אחר?

בנוסף, חשוב להתייחס לפן הפונקציונלי של חללי הבית. תכנון נכון יכול לשפר את איכות החיים בבית על ידי יצירת זרימה טבעית בין החדרים, והגדלת הנגישות והנוחות. ייעוץ הום סטיילינג יכול להציע פתרונות יצירתיים לאחסון, תאורה ושימוש במרחב, שיאפשרו לכם לנצל את הפוטנציאל המלא של הבית. זכרו, המפתח לשיפוץ ועיצוב מוצלח הוא בשילוב בין אסתטיקה לפונקציונליות, תוך שמירה על התקציב והלוחות זמנים שהוגדרו מראש.

טיפים מקצועיים ממעצבת פנים לעיצוב הבית

עשו מחקר מראש. צפו בתמונות של בתים מעוצבים, וחשבו על הדברים שאתם אוהבים. עשו רשימה של אלמנטים עיצוביים שאתם רוצים לכלול בבית שלכם. בשיתוף עם סיסי ארזי מעצבת פנים, סטודיו 73


הגדירו תקציב. פגישת ייעוץ עיצוב פנים תעלה לכם כ-500 ₪ בממוצע. חשוב לדעת כמה כסף אתם יכולים להשקיע בפרויקט, כדי שהמעצבת תוכל להציע לכם רעיונות התואמים לתקציב שלכם.


הכינו רשימת שאלות. קחו איתכם רשימה של שאלות שאתם רוצים לשאול את המעצבת. זה יעזור לכם להבין טוב יותר את התהליך, ולקבל החלטות מושכלות.

לקראת פגישת ייעוץ עיצוב פנים, חשוב להבין שההצלחה של תוכנית העיצוב תלויה בתקשורת היעילה בינכם לבין מעצבת הפנים. היא תסייע לכם להביא את חזונותיכם למציאות, תוך שימוש בטיפים מקצועיים שישדרגו את עיצוב הבית. חשוב להציג בפני המעצבת את כל הרעיונות וההעדפות שלכם, כולל תמונות ודוגמאות שאהבתם. לאחר פגישת הייעוץ, תקבלו תוכנית עיצובית מקיפה, הכוללת פתרונות יצירתיים ופרקטיים לשיפור המרחב המגורים שלכם. זכרו, המפתח לעיצוב מוצלח הוא בשילוב בין רצונותיכם לניסיון ולידע המקצועי של מעצבי הפנים.

4. ייעוץ הום סטיילינג: איך לבחור צבעים וחומרים לבית

בתהליך ייעוץ הום סטיילינג, הבחירה של צבעים וחומרים לבית מהווה את אחד האלמנטים המרכזיים ביצירת אווירה וסגנון ייחודיים. חשוב להתחיל בהבנה של האפקט הרגשי והוויזואלי שכל צבע וחומר יכולים להוסיף לחלל. מעצבי פנים מנוסים ידעו להמליץ על שילובים המשלבים בין טקסטורות, גוונים וחומרים באופן שיחדד את האופי והאטמוספירה הרצויים בכל חדר. כאשר אתם מתכננים לקבוע פגישת ייעוץ, חשוב להביא בחשבון את האור והמרחב הקיימים בבית, כדי לבחור צבעים וחומרים שישתלבו היטב עם התנאים הספציפיים של המרחב.

התהליך של לבחור צבעים וחומרים לבית דורש תשומת לב לפרטים והתאמה לסגנון החיים של הדיירים. לדוגמה, בבחירת חומרים לדירת קבלן חדשה, יש לשקול חומרים עמידים וקלים לתחזוקה שיתאימו לשגרת החיים העכשווית. בפגישת ייעוץ עם מעצבת פנים, תוכלו לדון ולהתייעץ לגבי האפשרויות השונות, ולקבל המלצות לגבי ספקים וחומרים שישלימו את הוויז'ן שלכם. זכרו, הבחירות שלכם צריכות לשקף את האישיות ולתרום לאיכות החיים בבית, תוך שמירה על תקציב ותוכניות העבודה שהוגדרו מראש.

5. לקביעת פגישת ייעוץ עיצוב פנים: מה צריך לדעת?

תהליך לקביעת פגישת ייעוץ עיצוב פנים מחייב הבנה עמוקה של המטרות שלכם מהתהליך והכנה מקדימה שתאפשר לכם למקסם את הזמן עם המעצבת פנים. חשוב להביא איתכם כמה שיותר מידע וחומרים שיכולים לעזור למעצבת להבין את הצרכים והרצונות שלכם. כולל תמונות, דוגמאות של חומרים, תוכניות קיימות של הבית ורשימה של צרכים ורצונות. הידע שתשתפו במהלך הפגישה יסייע למעצבת לתכנן את השיפוץ או העיצוב החדש בצורה הטובה ביותר. כמו כן, חשוב לדון בעלות ובתקציב הזמין עבור הפרויקט, כדי להבטיח שהתוכניות העיצוביות יהיו מעשיות ותואמות את המשאבים שלכם. לקביעת פגישת ייעוץ מומלץ לעשות זאת מראש כדי להבטיח את התאמת הזמנים המתאימים לשני הצדדים.

פנו להתייעצות
רוצים לשאול שאלה?

בואו לחסוך זמן ומשאבים בתהליך העיצוב והשיפוץ

לא תמיד אנו מבינים את הפוטנציאל האמיתי של הבית שלנו, וכיצד ניתן לשנות אותו באופן שישפר את איכות החיים שלנו. פגישת ייעוץ עיצוב פנים מיועדת לפתוח בפניכם דלתות לעולם של אפשרויות, תוך חיסכון בזמן ובמשאבים. המעצבת תסייע לכם להבין אילו דברים ניתן לשמר ואילו יש לשנות, וכיצד לעשות זאת בצורה היעילה ביותר. זהו הזמן להפסיק לחלום ולהתחיל לפעול, תוך שימוש בידע ובניסיון של מקצוענים בתחום.

התהליך של תכנון ועיצוב פנים יכול להיות מורכב ומאתגר, אך עם ההכוונה הנכונה, ניתן להפוך אותו לחוויה חיובית ומתגמלת. בפגישת הייעוץ, המעצבת תעזור לכם לזהות את הצרכים והרצונות האמיתיים שלכם מהמרחב, ותציע דרכים יצירתיות למימושם. זהו הזמן להבין שפחות לעיתים קרובות הוא יותר, ושהשימוש בחומרים ובפריטים נכונים יכול להביא לשינוי משמעותי באווירה ובאיכות החיים בבית. למעצבת פנים יש את הידע והניסיון להוביל אתכם בתהליך זה, מהתכנון ועד לביצוע, תוך כדי שמירה על התקציב והלוחות זמנים שהוגדרו.

שאלות ותשובות

מה החשיבות של פגישת הייעוץ לפני התחלת תהליך תכנון ועיצוב הבית?

פגישת הייעוץ מהווה את השלב הראשוני והקריטי בתהליך תכנון ועיצוב הבית. היא מאפשרת למעצבי פנים להבין את הצרכים, הרצונות והחלומות שלכם לגבי המרחב שלכם. במהלך הפגישה, תוכלו לחלוק רעיונות, העדפות סגנוניות ותקציב, כדי להבטיח שהתוכנית העיצובית תתאים בדיוק למה שאתם מחפשים.

איך להתכונן לפגישת ייעוץ עיצוב פנים?

לקראת פגישת ייעוץ עיצוב פנים, חשוב לאסוף השראות ורעיונות שמשקפים את הסגנון האישי שלכם ואת האווירה שאתם רוצים ליצור בבית. כולל תמונות ממגזינים, פינטרסט או אפילו צילומים של חללים שאהבתם. כמו כן, רשימה של צרכים פונקציונליים ואסתטיים לכל חדר תסייע למעצב להבין את המטרות שלכם מהמרחב.

כיצד יכול ייעוץ עיצובי לשפר את איכות החיים בבית?

ייעוץ עיצובי מקצועי יכול לשפר את איכות החיים בבית על ידי יצירת חללים פונקציונליים, נעימים ומותאמים אישית. מעצבי פנים מנוסים יודעים איך לנצל את המרחב הקיים בצורה הטובה ביותר, לשלב בין אסתטיקה לנוחות ולהציע פתרונות יצירתיים לאתגרים עיצוביים. כל אלו יכולים להוביל לשיפור משמעותי באופן שבו אתם חווים את הבית שלכם.

מהם השלבים העיקריים בתהליך עבודה עם מעצבי פנים?

השלב הראשון הוא פגישת ייעוץ, שבה תוכלו להכיר את המעצב ולשתף אותו ברצונות וצרכים שלכם. לאחר מכן, המעצב יפיק תוכנית עיצובית הכוללת רעיונות, צבעים, חומרים ופתרונות פונקציונליים. השלב הבא הוא ביצוע, שבו התוכנית העיצובית מתממשת בפועל, כולל רכישת חומרים, ריהוט ואביזרים. לבסוף, יש את שלב הסיום, שבו מתבצעות התאמות אחרונות ומספקים לכם את הבית כפי שחלמתם עליו.

איך לבחור מעצב פנים שמתאים לצרכים ולסגנון שלי?

בחירת מעצב פנים צריכה להתבצע בקפידה. מומלץ לחפש מעצב שיש לו ניסיון בפרויקטים בסגנון דומה לזה שאתם מעוניינים בו. חשוב לקרוא חוות דעת ולראות תיקי עבודות קודמות כדי להבין את האסתטיקה והגישה העיצובית של המעצב. כמו כן, פגישת ייעוץ ראשונית יכולה להיות מצוינת להבנת הכימיה האישית והמקצועית ביניכם לבין המעצב, ולוודא שהוא מבין את הצרכים והרצונות שלכם.

למה צריך פגישת ייעוץ עיצוב פנים

אני פוגש זוגות לפגישות בשש עיניים, אני קורא לזה פגישת "בעיטה בתחת", זה יכול להיות כואב, אבל זה מזיז אתכם קדימה.
לפעמים כל מה שצריך זה משהו מקצועי שהסתכל מבחוץ על הבית/העסק שלך. כדי להבין מאיפה מתחילים, ולאן רוצים להגיע.

כל פרויקט שלי מתחיל בפגישת ייעוץ.

אני מגיע לפגישה אצלכם בת שעתיים עד שלוש שעות, כדי לעזור לכם בקבלת ההחלטות מקצועיות וחכמות לגבי כל התלבטות או שאלות בנושא עיצוב פנים וסטיילינג שיש לכם, לדייק את העדיפויות שלכם מבחינה עיצובית ומבחינת תכנונית, ומבחינה תקציבית. אף אחד לא רוצה להתחיל תהליך ולגלות באמצע שנגמר לו התקציב. לכן נערוך הערכת תקציב הנדרש לכל המשאלות העיצוביות שלכם.

e 35 img 9682 optimized
פגישת ייעוץ עיצוב פנים 1

למי מתאים השירות?

אם אתם רוצים לעצב את הבית, אבל לא בטוחים ששיפוץ ישיג את המטרות שלכם?

 אתם תשמחו להיעזר במעצב פנים, אבל אין לכם תקציב לליווי מלא של התהליך?

 אם אתם מעוניינים לעשות שיפוץ אבל אתם לא יודעים מאיפה להתחיל ומה לבדוק?

אם אתם עומדים לקנות בית שדורש שיפוץ אבל לא בטוחים שזה הבית שמתאים לכם?

 אם נמאס לכם שהבית נראה כמו מחסן ומבורדק ובא לכם בית נעים ופונקציונלי?

אולי אתם ממש רוצים לשפץ את הבית אבל גם חוששים מכמה זה אמור לעלות?

מה כוללת פגישת ייעוץ:

מעבר על כל החללים ומיצוי הפוטנציאל שלהם / בחירת סגנון עיצובי / תכנון בסקיצה ידנית להעמדת ריהוט וגדלים מתאימים /
בחירת פלטת צבעונית לבית / רשימה מדויקת לעל מה שנחוץ למהפך / בניית הערכת תקציב לשיפוץ והום סטיילינג / הפניה לספקים אמינים ומומלצים.

בסיומה של הפגישה לאחר ששאלתי מיליון שאלות ולמדנו את מכלול הדברים, אתם תוכלו לקבל החלטות מדויקות שמתאימות ביותר עבורכם. ולמצות את הפוטנציאל התכנוני והעיצובי של הבית/העסק. נבנה יחד תקציב, נערוך רשימה מסודרת שתעזור לכם להבין לאן בדיוק אתם נכנסים ואיך להתחיל ולסיים את  הפרויקט בלי לחרוג מהתקציב שהוגדר.

לקביעת פגישה או ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו לטלפון: 052-350-2868

ייעוץ עיצוב פנים, הום סטיילינג והלבשת הבית

למה כדי לתאם איתי פגישת ייעוץ?

במקום להתבלבל, להיות בחוסר וודאות, להתברבר ולחטוף כאב ראש וייאוש מתהליך שאמור להיות מהנה ומצמיח. אני פה כדי להוביל אתכם ולהפוך כל אתגר לאפשרי .תוכלו לקבל ממני תשובות והמלצות לספקים וחנויות אמינות .

תחסכו בזמן בחיפוש פתרונות תכנון ועיצוב, מציאת רעיונות מחוץ לקופסא, חיסכון זמן של חיפוש עשרות ספקים. וסיבובים אין סופיים בחנויות רהיטים שמשכנעות אתכם שאצלם הכי טוב

איזה דרכים ניתן להמשיך לאחר פגשת ייעוץ עיצוב פנים?

כי לאחר פגישת ייעוץ עיצוב פנים שלי לא תעשו טעויות מיותרות, כמו לקנות דברים ולגלות שהם לא מתאימים לחלל או לגלות רק אחרי השיפוץ שהבית לא מתוכנן טוב. או לקנות דברים שלא מתחברים לסגנון עיצובי אחיד.

כמעצב בעל ניסיון רב, אני נתקלת בהמון לקוחות שהמכשול העיקרי שעומד בפניהם הוא הפחד משיפוץ. רובם חקרו קצת על שיפוצים וחולמים לשנות את מראה הבית, אבל…הם משוכנעים ששיפוץ הוא תהליך מסובך ומורכב מאוד. אם גם אתם לא יודעים מאיפה להתחיל, ואיך להפוך את שיפוץ הבית וההלבשה שלו לדבר כייפי ופשוט.

איך לעשות זאת בלי חריגות מהתקציב, ולקבל הפניות לספקים מומלצים, בהתאמה מדויקת לצרכים שלכם. אני מזמין אתכם לדבר איתי. מה בחבילת עיצוב פנים כולל ליווי מא’ ועד ת’? העמדת החלל עד שלב צילומים למגזין. בליווי עיצוב פנים והום סטיילינג כולל  אני מלווה אתכם יד ביד עד הפרט הקטן ביותר בבית. העלות: משתנה בהתאם לאופי והכייף כל פרויקט.

לא כל שינוי מחייב מהפכה גדולה, הרס בנייה ותקציב של מאות אלפי שקלים. הום סטיילינג הינו ליווי מלא ומקיף המתאים לדיירי דירות שכורות שרוצים להרגיש "בבית", לבעלי דירות קבלן או בתים פרטיים המעוניינים להתאים את הבית לאופי ולסגנון החיים שלהם ללא השקעה גדולה בשיפוץ עיצוב פנים, שנועד לשנות את מבנה הבית ללא שבירת קירות ושיפוץ מסיבי. 

לאחר פגישת ייעוץ במהלכה נעשה אפיון הטעם האישי והצרכים של הלקוח, באמצעות שאלות מכוונות, סיור בבית, מדידות, בחינה של סגנון עיצובי לבית וגם הרבה ניסיון אישי. הצור תכוניות העמדת ריהוט בחלל בצורה הנכונה ביותר ובחירת גופי תאורה, טקסטיל, אומנות ואקססוריז אשר ילבישו את הבית בקוו עיצובי אחיד.

לאחר פגישת הייעוץ שלנו בחנו את החללים הדורשים עיצוב מחדש, לקחתי מידות וצילמתי תמונות של החללים הנדרשים לשינוי.

הכנו יחד רשימה של כל הפריטים אותם אנחנו מעוניינים לרכוש אבל באמת שאין לכם מושג מאיפה להתחיל: איזה בדים מומלץ לספה, שילובי הצבעים, סוגי גופי התאורה, גודל השולחן הרצוי ובכלל היכן מוצאים את כל הרהיטים והאקססוריז המקסימים האלה שרואים רק בצילומים?

מדובר ביום מרוכז של עד 6 שעות שבו נצמד לרשימת הקניות ולקוו העיצובי שבחרנו יחד. לפעמים נופתע לגלות פריטים שלא חשבנו עליהם אבל הכל בסדר, אני אהיה שם לציידכם לכוון, לבחור, לבחון, לאשר, לדייק, להעשיר, להתאהב ולהשיג עבורכם את המחיר הטוב ביותר.

אין לכם מושג מאיפה מתחילים ואיך בוחרים מעצב?

רוצים לישון בשקט?

אנחנו נדאג לזה!

אתם חולמים על בית מעוצב כמו במגזינים?
אתם רוצים לעשות שינוי, אבל לא יודעים מה ואיך וכמה זה עולה?
אתם חוששים להתחיל שיפוץ ולהסתבך כי חסר לכם מידע?
אתם זקוקים לפגישת ייעוץ לעיצוב הבית?

לקביעת פגישה או ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו לטלפון: 052-350-2868

אופיר דהן מעצב פנים מומלץ

עיצוב פנים והום סטיילינג – אופיר דהאן

דילוג לתוכן