|

הלבשת הבית "הום סטיילינג"

לקשר אתכם עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה

עמידה בדרישות הפונקציונליות והעיצוביות עד הפרט הקטן

עבודה מדויקת, קפדנית ומקצועית

ליווי אמיתי לאורך כל הדרך

לא כל שינוי מחייב מהפכה גדולה ותקציב של מאות אלפי שקלים.
הום סטיילינג הוא שירות ליווי מלא ומקיף המתאים לדיירי דירות שכורות שרוצים להרגיש "בבית", לבעלי דירות קבלן או בתים פרטיים המעוניינים להתאים את הבית לאופי ולסגנון החיים שלהם מבלי לשנות את מבנה הבית, ללא שבירת קירות ושיפוץ מסיבי.

נתחיל בפגישת ייעוץ במהלכה בעזרת הבה ניסיון מקצועי ואישי נאפיין את הטעם האישי והצרכים שלכם, באמצעות שאלות מכוונות, סיור בבית, מדידות ובחינה של סגנונות עיצוביים.  נבנה תכניות להעמדת ריהוט בחלל בצורה הנכונה ביותר, נבחר גופי תאורה, טקסטיל, אומנות ואקססוריז אשר ילבישו את הבית בקו עיצובי אחיד ומותאם במיוחד עבורכם.

נצא יחד לימי קניות ממוקדים ואפקטיביים. במקום להתבלבל, להיות בחוסר וודאות, להתברבר ולחטוף כאב ראש וייאוש מתהליך שאמור להיות מהנה, כייפי ומשמח, אהפוך לכם את יום הקניות ליום חוויתי, אצייד אתכם בסודות מקצוע שונים ואוודא שהרכישות שלכם הן מושכלות ופונקציונליות עבורכם. אני פה כדי להוביל אתכם להגשמת הבית שאתם חולמים עליו, ולהפוך כל אתגר שניראה לכם ארוך ומיגע לאפשרי וקליל.

יום ליווי מרוכז ואפקטיבי לפי רשימת המוצרים שייצרנו כדי לעצב את הבית. הידע והניסיון שלי יחסכו לכם שעות של התלבטויות וחיפושים בלתי נלאים אחר חנויות ומוצרים. המקצועיות וההבנה שלי באיכויות וגימורים, בבדים ובריפודים, בגופי תאורה ועוד יחסכו לכם זמן, תסכול וכסף.

אלווה אתכם לחנויות וספקים מומלצים שנמצא אצלם את הפריטים שמתאימים לסגנון העיצובי של הבית שבחרנו יחד. כאשר אתם מלווים במעצב פנים שמוכר לחנות היא תדאג לרצות אתכם כמה שיותר בשרות ומחיר הכי טוב, רק שהמעצב והלקוחות שלו יהיו מרוצים! הוא לקוח שחוזר והרצון לרצות אותו ואת הלקוחות שלו גדול מאוד.

במסלול זה ישנה אפשרות לקבל הדמיות תלת-מימד לאזורים נבחרים ברחבי הבית, כך שתוכלו לראות המחשה אמתית של התכנון והעיצוב עוד לפני שיצאנו לרכוש משהו!

בליווי הלבשת הבית הום סטיילינג כולל ומלא אני מלווה אתכם יד ביד עד לסיום הפרוייקט ועד הפרט הקטן ביותר בבית.

קבלו 10 מעצבים מומלצים בתל אביב. איך תדעו לבחור מושלם!

אופיר דהאן
אופיר דהאן
אופיר דהאן, מעצב רב תחומי ובוגר המחלקה לתקשורת חזותית באקדמיה לאמנות ועיצוב "בצלאל". אני מפעיל סטודיו המתמחה בעיצוב פנים והום סטיילינג עבור בתים פרטיים, דירות קבלן, משרדים ועסקים. בסטודיו שלי, אני מתעסק בעולמות תוכן של עיצוב פנים, הום סטיילינג, אמנות, אסתטיקה ועיצוב עכשווי.

עיצוב פנים והום סטיילינג – אופיר דהאן

דילוג לתוכן