ofirdahan interior design - אופיר דהאן עיצוב פנים

עיצוב פנים משרדים לעמידה בתקציב שבנינו מראש

לקשר אתכם עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה

לעמידה בדרישות הפונקציונליות והעיצוביות עד הפרט הקטן

לעבודה מדויקת, קפדנית ומקצועית

לליווי אמיתי לאורך כל הדרך

עיצוב פנים משרדים – עיצוב פנים והום סטיילינג לעסקים

השלב הראשון בדרך לעיצוב חללים מסחריים / העסק הוא הבנת הצרכים של העסק ואופי הפעילות בו.

עיצוב פנים משרדים / עסקים מצריך תכנון מקדים מקיף וקפדני, ועבודה יסודית ומקצועית תוך שימת דגש על כל הפרטים הקטנים. בסופו של דבר, התוצאה שתתקבל צריכה לספק את המענה הטוב ביותר על מלוא הדרישות והצרכים שלכם ושל העובדים שלכם.

תדמית הינה הקונספט הבסיסי המשקפת את האופי והרוח של החברה. הוא ה- DNA אשר יוצר בידול מול מתחריה. המיתוג ועיצוב הפנים יוביל את כל פעולות התקשורת החזותית והשיווקית של העסק. נראות אחידה – לא משנה אם מדובר בעובד, לקוח או קולגה. הנראות של המשרד / עסק שלכם חשובה ומציגה את החברה באור הנכון. עיצוב הפנים של העסק הוא הרושם הראשוני שנוצר בעיני הלקוח לכן עיצוב פנים לעסקים הוא נושא שיש לתת עליו את הדעת. היום שאנחנו בעידן הטכנולוגי כולם כבר מבינים שתמונה טובה של העסק שווה אלף מילים, ותשקף את אופי המותג שלכם ומה המסרים שלו.

ברור לנו היום, שסביבת עבודה מעוצבת ומתוכננת נכון, ושכיף לעובדים לבוא לעסק / משרד גם התפוקה שלהם גדלה ומחזור המכירות גדל.

גם עסק אשר נמצא במבנה ישן ולא מרשים יכול להיות אטרקטיבי, במידה ומושם דגש על עיצוב הפנים ועל הצורה שהוא יראה מבפנים. אנו מעניקים עיצוב טוטאלי לכל עסק אשר לוקח בחשבון מונחים כמו פונקציונליות ונוחות, תוך התחשבות בצרכי העסק והלקוחות המבקרים אותו. תהליך העיצוב שלנו ממשיך או כולל יצירת שפה הגרפית למיתוג העסק, זאת על מנת לחזק את המותג ולשים אותו במרכז. לחוויית קניה מהנה ופרודוקטיבית עבור בית העסק.

כל פרויקט עיצוב פנים משרדים שלי מתחיל בפגישת ייעוץ.

אני מגיע אליכם לעסק לפגישה בת שלוש שעות, כדי לעזור לכם בקבלת ההחלטות מקצועיות וחכמות לגבי כל התלבטות או שאלות בנושא עיצוב פנים וסטיילינג שיש לכם, לדייק את העדיפויות שלכם מבחינה עיצובית ומבחינת תכנונית, ומבחינה תקציבית. אף אחד לא רוצה להתחיל תהליך ולגלות באמצע שנגמר לו התקציב. לכן נערוך הערכת תקציב הנדרש לכל המשאלות העיצוביות שלכם.

למי מתאים השירות?

אם אתם חולמים לשפץ את העסק ואין לכם מושג מה העלות של פרוייקט כזה?

אתם תשמחו להיעזר במעצב פנים, אבל אין לכם תקציב לליווי מלא של התהליך?

אם אתם עומדים לשכור עסק שדורש שיפוץ אבל לא בטוחים שזה מה שמתאים לכם?

 אם נמאס לכם שהמשרדים / העסק  נראה כמו מיושן ומבורדק ובא לכם שיהיה נעים ופונקציונלי?

מה כוללת פגישת ייעוץ:

מעבר על כל החללים ומיצוי הפוטנציאל שלהם / בחירת סגנון עיצובי / תכנון בסקיצה ידנית להעמדת ריהוט וגדלים מתאימים /
בחירת פלטת צבעונית / רשימה מדויקת לעל מה שנחוץ למהפך / בניית הערכת תקציב לשיפוץ והום סטיילינג / הפניה לספקים אמינים ומומלצים.

בסיומה של הפגישה לאחר ששאלתי מיליון שאלות ולמדנו את מכלול הדברים שקשורים לעסק, אתם תוכלו לקבל החלטות מדויקות שמתאימות ביותר עבורכם. ולמצות את הפוטנציאל התכנוני והעיצובי של העסק. נבנה יחד תקציב, נערוך רשימה מסודרת שתעזור לכם להבין לאן בדיוק אתם נכנסים ואיך להתחיל ולסיים את  הפרויקט בלי לחרוג מהתקציב שהוגדר

.

עלות פגישת ייעוץ – עיצוב פנים משרדים / מסחרי של 3 שעות 800 ש"ח + מע"מ

כאשר הפגישה מתבצעת באיזור המרכז

למה כדי לתאם איתי פגישת ייעוץ עיצוב פנים משרדים/ מסחרי?

במקום להתבלבל, להיות בחוסר וודאות, להתברבר ולחטוף כאב ראש וייאוש מתהליך שאמור להיות מהנה, כייפי ומשמח. ההפוך לכם את יום הקניות ליום חוויתי מלא בלמידה והבנה בעולם העיצוב. אני פה כדי להוביל אתכם להגשמת הבית שאתם חולמים עליו, ולהפוך כל אתגר שניראה לכם ארוך ומיגע לאפשרי וקליל . .

יום לווי מרוכז והפקטיבי לפי רשימת המוצרים שייצרנו כדי לעצב את הבית. הידע והניסיון שלי יחסכו לכם שעות של התלבטויות וחיפושים בלתי נילעים אחר חנויות ומוצרים שאתם  תוהבו המקצועיות ההבנה באיכויות וגימורים, בבדים ובריפודים, בגופי תאורה ועוד ועוד יחסכו לכם המון זמן וזמן שווה כסף.

הלווה אתכם לחנויות וספקים מומלצים שנמצע אצלם את הפריטים שמתאימים לסגנון העיצובי של הבית שבחרנו יחד. כאשר אתם מלווים במעצב פנים שמוכר לחנות היא תדאג לרצות אתכם כמה שיותר בשרות ומחיר הכי טוב, רק שהמעצב והלקוחות שלו יהיו מרוצים! הוא לקוח שחוזר והרצון לרצות אותו ואת הלקוחות שלו גדול מאוד..

אין לכם מושג מאיפה מתחילים ואיך בוחרים מעצב?

אתם חולמים על בית מעוצב כמו במגזינים?
אתם רוצים לעשות שינוי, אבל לא יודעים מה ואיך וכמה זה עולה?
אתם חוששים להתחיל שיפוץ ולהסתבך כי חסר לכם מידע?
אתם זקוקים לפגישת ייעוץ לעיצוב הבית?

אופיר דהן מעצב פנים מומלץ

עיצוב פנים והום סטיילינג – אופיר דהאן

דילוג לתוכן