ofirdahan interior design - אופיר דהאן עיצוב פנים

דה פיג'וטו 21 הדירה התכלת

לקוח

דה פיג'וטו 21 ת"א

צילום

גידי בועז

תקציר הפרויקט

הדירה השלישית שעצבתי במסגרת מלון דירות מקסים במרכז ת"א. הדירה היא 40 מטר מרובע. המטרה הייתה שלא יהיה נופש אחד שלא ישתוקק לנפוש בהם או יוכל להישאר אדיש לעיצוב המיוחד. זה בניין מוזנחת מאוד, שלא התגוררו בו שנים רבות ונקנה לצורך השקעה. האתגר היה ליצר דירות נוספות באותה שפה עיצובית ובכל זאת לייחד כל דירה בפני עצמה. התכנון והעיצוב היה מהיסוד. בשל גודלן הקטן של הדירות היה צריך להיות מדויק וניצול החלל הוא הדבר החשוב ביותר כשמתחילים פרויקט כזה.
יצרתי מסדרון ארוך בכניסה לדירות, בעזרת צבע כחול ובעזרת התמעט הדלתות באותו צבע הצלחתי לתת תחושה שקיצרה את אורכו. וחיברה אותן לצבע הכחול. האריחים המצוירים בריצוף מופיעים במרפסת הקדמית של הדירה הראשונה שעיצבתי עבורם. נתמקד בדירה התכלכלה… סקלת הצבעים שנבחרה לבית היא סקאלה הנשענת על צבעי קיץ וחופש, נועזת ולא שגרתית שיצרה מראה רענן וייחודי לחלל.
הרהיט הגדול ביותר בחלל הוא המטבח, שבחרתי לעצב כ-ר ולתת לחלל כתם צבע רגוע עם כתם צבע צהוב דומיננטי. המטבח התכלכל עם שילוב מגרות צהובות וקרמיקה באפור כהה, תוכנן לתת המון פתרונות אחסון בחלל קטן.
מול המטבח הוצב הסלון באופן ספייס. ספה אפורה בעלת ידיות עץ אגוז הנפתחת למיטה זוגית המאפשרת אירוח ליותר מזוג אורחים בדירה, המזנון עוצב בצבע הצהוב שמשלים את צבע המגרות במטבח מעליו תכננתי ארבעת מדפים מרחפים עליהם הוצבו אקססוריז וספרים לחלל הסלון.
במקלחת היה חשוב לי לתת מרחב נקי ומפנק, לאנשים שמגיעים להתארח ולהתפנק בחופשה שלהם.
חדר השינה היווה את האתגר הגדול ביותר בשל המידות הקטנות שלו. ואותו פתרתי ע"י עיצוב ארון אכסון לבגדים הממשיכים לגובה מעל שידות הצד. מיטה בגוון אפור שמשתלבת עם חיפוי קיר באלון טבעי הממשיך את עיצוב השידות לצידי המיטה. כדי להגדיל את החלל יצרתי כתמי צבע גאומטריים על גבי קיר המיטה המתחברים עם צבעי הארונות. בפינת החדר יצרתי קומודה מגרות לאחסון בנישה מתחת לחלונות.
לחלונות בחרתי פרופיל דמוי בלגי שחור ואותם הלבשתי בווילונות רומים מבדים חצי שקופים דמוי פשתן הממסגר את החלונות באופן אלגנטי ומלכותי.
מצרף תמונות של לפני ואחרי ואפילו את הלוגו למלון הדירות עיצבתי. אם בא לכם להתפנק סוף שבוע בתל אביב מומלץ ❤️
מלון דירות: De Picciotto Suites

היקף העבודות
גלו עוד

פרויקטים נוספים

30

01. מומחיות

במגוון רחב של פרויקטים ומספק יכולת מקצועית. אנו מכירים בעולם העיצוב, הטרנדים העדכניים המתאימים לכל סגנון וצורך.

31

02. קשר אישי

אנו מקשיבים ומבינים את רצונותיכם וצרכיכם הייחודיים מה שמבטיח שהעיצוב ישקף את אישיותכם וטעמכם.

29

03. יצירתיות

אנו מחפשים את הרעיונות החדשים והיצירתיים ביותר, משלבים צבעים, חומרים ואביזרים מיוחדים כדי ליצור חוויה מרהיבה בחלל.

32

04. תכנון

אנו מתמקדים גם בתכנון הפרקטי והתפקודי של החלל. כך שהמרחב יהיה פונקציונלי ונעים לשימוש.

דילוג לתוכן