ofirdahan interior design - אופיר דהאן עיצוב פנים
לקוח

משפחת פז הרצליה

צילום

אופיר דהאן

תקציר הפרויקט

עיצוב בתים קטנים – הלקוחות רצו שאני אעצב עבורם דירת בוטיק Airbnb המשדרת סטייל, פינוק ומודרניות לצד חמימות ביתית, כך שלא יהיה תייר אחד שלא ישתוקק לנפוש בה או יוכל להישאר אדיש לעיצוב המיוחד, הם החליטו לעצור את העבודות, למרות שהפסידו הרבה כסף ולפני שיהיה ממש מאוחר, הבינו שהם צריכים לחשב מסלול מחדש ולפנות לאיש מקצוע שיתכנן, יעצב וילווה אותם במהלך עיצוב ושיפוץ הבית.
כשהגעתי לפגישת הייעוץ הראשונה איתם, היו אלה ימי תחילת הקורונה, ימים רוויים בבלבול ובלחץ… הגעתי לבית שקירותיו שבורים, כזה שאינו ראוי למגורים ומיד היה בינינו קליק. הם סיפרו לי את שעבר עליהם בחודשים האחרונים ואמרו "זו הכלה" ו"אנחנו צריכים לעבור לגור פה…. הבעיה היא שיש לנו תקציב מוגבל… תראה מה צריך לעשות פה כדי להפוך את המקום הזה לבית".
לקחתי עליי את הפרויקט והכנתי להם תוכניות חדשות לחלוקת החלל ולהגדלת הבית.
כשהצגתי להם את התוכניות החדשות הם אמרו "הלוואי שיהיה לנו בית כזה!".
יצאנו לדרך ליישם את התוכניות וההדמיות ויחד עם כל אנשי המקצוע שמלווים אותי בפרויקטים שלי הצלחנו לעמוד ביעד ולעצב להם בית מהמם.…והנה הגענו ליום שיש להם כבר בית כזה 😊 שמח לשתף אתכם בעיצוב פנים והום סטיילינג לבית פרטי בהרצליה. צרפתי בסוף גם תמונות של לפני …

כשגיליתי את דלתות הכניסה, מקנות אווירה חמימה ושייכות לארכיטקטורה תל-אביבית של פעם, הבנתי מיד שדבר כזה לא מחליפים אלה רק משחזרים!

בכניסה לבית יצרנו מסדרון רחב שמצדו האחד מדף מתכת לתליית מעילים, כובעים ואקססוריז ומצדו השני יצרנו את החלל המקלחת.
במקלחת היה חשוב לי לתת מרחב מפנק, לאנשים שמגיעים להתארח ולהתפנק בחופשה שלהם וליצור סטנדרט של מקלחות בבתי מלון בוטיק למרות שהבית קטן.

רהיט דומיננטי בעיצוב דירות קטנות
הרהיט המונומנטלי ביותר בחלל הוא המטבח, שבחרתי לעצב כ-ר ולתת בו כתם צבע נועז אשר משמח, מעורר ומוציא כל אדם מאדישותו.
המטבח הצהוב שגולש לתוך הסלון עם פינת האוכל, תוכנן לתת המון פתרונות אחסון בחלל קטן בפינת האוכל תוכננה לצאת מתוכו ולתחום את חלל המטבח.
בהמשך המטבח הוצב מזנון כחול כהה על קיר הטלוויזיה שצבעו הכחול חוזר מדפים בגימור צוקל המטבח ויוצר דו שיח בין החללים והאלמנטים.
סקלת הצבעים שנבחרה לבית היא סקאלה אמיצה ולא שגרתית שיצרה מראה מרענן וייחודי לחלל (יאמר לזכותם של לקוחותיי שלא עצרו אותי מלהביא את עצמי על כל גווני בפרויקט הזה…).
מול המזון הצבתי ספה מפנקת, שיכולה בשעת הצורך להיפתח למיטה זוגית, כך שיוכלו להתארח בדירה יותר מזוג.
כדי להפריד את חדר השינה מהסלון עיצבתי ספרית מתכת גדולה המשמשת כמחיצה בין חללים.
על הקיר הירקרק בחדר השינה, יצרתי פסים ברוחב משתנה (בטון כהה יותר) המטפסים מהרצפה וממשיכים על התקרה, מה שיצר הפרדה צבעונית נוספת בין חלל חדר השינה וחלל הסלון והמטבח.
מול המיטה מיקמתי ארון קיר שחור עם דלתות מראה, המקנות לחלל עוד גודל ומרחב.
בחרתי לחלון הגדול והיחיד בחלל פרופיל דמוי בלגי שחור כדי להשלים את התמונה בחרתי שני וילונות גדולים; האחד אטום כדי להחשיך את החלל בזמן הצורך והשני נשפך הממסגר את הקיר באופן אלגנטי ומלכותי.
המקום המפנק ביותר הוא המרפסת הקטנה, בכניסה לבית שהפכה לבר ממתכת מכופפת. הפינה המעוצבת מאפשרת מקום נעים לארוחת בוקר או לדרינק ערב, אתנחתא מול הנוף התל-אביבי.

היקף העבודות
Everything is Designed

פרויקטים נוספים

30

01. מומחיות

במגוון רחב של פרויקטים ומספק יכולת מקצועית. אנו מכירים בעולם העיצוב, הטרנדים העדכניים המתאימים לכל סגנון וצורך.

31

02. קשר אישי

אנו מקשיבים ומבינים את רצונותיכם וצרכיכם הייחודיים מה שמבטיח שהעיצוב ישקף את אישיותכם וטעמכם.

29

03. יצירתיות

אנו מחפשים את הרעיונות החדשים והיצירתיים ביותר, משלבים צבעים, חומרים ואביזרים מיוחדים כדי ליצור חוויה מרהיבה בחלל.

32

04. תכנון

אנו מתמקדים גם בתכנון הפרקטי והתפקודי של החלל. כך שהמרחב יהיה פונקציונלי ונעים לשימוש.

דילוג לתוכן